poniedziałek, 15 lipca 2019
 Dzisiejsi solenizanci: Henryk, Włodzimierz, Brunon


 • Historia
  Początki istnienia fanklubu sięgają przełomu października i listopada 2003 roku, kiedy to w uszy kilku młodych chłopaków kochających muzykę taneczną wpadają stare hity "Ciao Italia", "Puerto Rico", "Wejdziemy na top!" czy słynna "Bliska moim myślom" - hity, które część z nich kojarzyła z najmłodszych, beztroskich lat życia. Niestety, pamięć o Top-One zanikła w 1995, po wyborach prezydenckich. Chłopcy byli niemalże pewni faktu, że Top-One to już historia, podczas gdy pewnego dnia jeden z nich - Kuba Ginalski, zupełnym przypadkiem trafia na internetową stronę zespołu Top-One. Poprzez internet nawiązuje kontakt z Pawłem Kucharskim (liderem zespolu), co owocuje w niedalekim czasie założeniem ósmego na terenie Polski, a jedynego w Warszawie fanklubu.
  17 grudnia 2003 powstaje pierwsza, prosta internetowa strona CLUB-ONE, a fanklub "rósł w siłę", przybywało coraz więcej nowych członków z całej Polski. Raz w tygodniu, z inicjatywy fanklubowicza - Piotrka Majewskiego, prowadzone były audycje internetowego radia fanklubowego - TopRadio, niestety z powodu braków sprzętowych, audycje prowadzone były nieregularnie przez około pół roku (należy dodać, że audycje ściągały wielu fanów, nawet z USA). 28 lutego 2004 Kuba Ginalski otrzymuje oficjalną autoryzację na prowadzenie fanklubu, wystawioną przez Pawła. Jako że CLUB-ONE był jednym z prężniej działających fanklubów, pod koniec 2004 roku zespół postanawia mianować fanklub "Centralnym Fanklubem". W tym czasie CLUB-ONE rozwijał się, pozostając tym samym w stałym kontakcie z liderem zespołu.
  W połowie 2005 roku, z inicjatywy szefa fanklubu powstają pierwsze fanklubowe koszulki z logo (opracowanym przez fanklubowicza - Dekoszulę), od tamtej pory rozprowadzane wśród fanów i klubowiczów. W międzyczasie strona internetowa zmienia się kilka razy "nie do poznania", przybywa coraz więcej klubowiczów.
  Momentem przełomowym jest styczeń 2006, kiedy to CLUB-ONE zostaje jedynym autoryzowanym fanklubem Top-One w całym kraju.
 • Działalność
  Działalność fanklubu polega na propagowaniu dobrego imienia zespołu, bieżącym informowaniu członków i osób zainteresowanych o aktualnej działalności zespołu a także zachęcaniu do brania udziału we wszelkich listach przebojów z udziałem Top-One. Ponadto wszyscy członkowie fanklubu mają obowiązek przestrzegania nierozpowszechniania nielegalnych materiałów dźwiękowych zespołu i działalności mającej na celu likwidację tego procederu.
 • Członkostwo
  Członkiem fanklubu może zostać praktycznie każdy. Członkostwo w fanklubie jest bezpłatne, a wiąże się z wieloma korzyściami, takimi jak:
  -dostęp do wielu ciekawych informacji dotyczących zespołu i aktualnych posunięciach
  -uczestnictwo w fanklubowych imprezach
  -otrzymywanie gadżetów promocyjnych związanych z zespołem (plakaty itp.), oczywiście w wypadku istnienia takowych
  -dostęp do materiałów filmowych (fanklub dysponuje materiałami z koncertów, teledyskami)

  Jeżeli chcesz wstąpić do CLUB-ONE skontaktuj się z nami poprzez pocztę elektroniczną, bądź telefon (informacje podane w dziale KONTAKT).

  Gorąco zapraszamy!